• 884 885 078

    Zadzwoń, przyjedziemy po pranie!
  • Współpraca

    zostań naszym partnerem!
  • sprawdź

    zobacz, dotknij i poczuj to!

Nie wystarczy wyprać odzieży, aby ładnie się prezentowała. Częścią procesu prania jest również prasowanie. Nie wszyscy lubią prasować – trzeba na to poświęcić trochę czasu, dostosować temperaturę prasowania do rodzaju materiału, a poza tym denerwują pojawiające się od czasu do czasu zgniecenia. Prasowanie garnituru, białej koszuli, czy harcerskiego munduru jest skomplikowane.

Jeżeli już powierzamy pranie profesjonalistom, np.: pralni chemicznej Lublin, to warto zamówić dodatkowo usługę prasowania i odebrać odzież gotową do powieszenia w szafie. Bez wysiłku i nerwów odbieramy rzecz gotową do założenia, mamy więcej czasu na dobranie dodatków, makijaż i fryzurę. Prania ekologiczna Lublin od początku swojego istnienia oferuje usługę magla i prasowania. Magiel to prasowanie przy użyciu systemu walców.

W ten sposób prasuje się pościel, zasłony, obrusy, suknie ślubne. Prasowanie tych rzeczy żelazkiem byłoby uciążliwe, długotrwałe i nieefektywne. Zanim przystąpi się do maglowania trzeba odpowiednio przygotować materiał, potem wprowadzić pod gorące wałki magla. Kolejną czynnością jest prasowanie i odebranie wyprasowanej rzeczy z drugiej stront wałka. Następnie rzeczy są starannie składane i ważone. Przy składaniu trzeba uważać, aby nie zagiąć dopiero, co wyprasowanego ręcznik, czy zasłony.

Jak widać pranie odzieży Lublin to kompleksowa usługa – klient odbiera wypraną, wyprasowaną i ładnie złożoną odzież. Ekologiczna technologia wzbudza dodatkowe zaufanie wśród klientów ceniących naturę.