• 884 885 078

    Zadzwoń, przyjedziemy po pranie!
  • Współpraca

    zostań naszym partnerem!
  • sprawdź

    zobacz, dotknij i poczuj to!

Czysty kombinezon narciarski. Współczesna odzież sportowa to nowoczesne i dość drogie ubrania. Odzież sportowa powinna być wiatroszczelna i wodoodporna. Dla uprawiających sporty zimowe istotne jest, aby ubranie było lekkie i ciepłe, wykonana z wodoszczelnej tkaniny. Kobiety dopowiedzą, że odzież sportowa musi podkreślać sylwetkę . Dopasowanie do ciała zapewnia regulowanie obwodu. Furorę w tym typie odzieży zrobiły polary, które zapewniają ochronę przed wiatrem i bardzo dobrą izolację cieplną. Oraz skutecznie chronią przed niskimi temperaturami. Polar nie traci nic ze swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania.

Aby odzież sportowa spełniała swoje zadanie musi być prana w odpowiednich warunkach. W praniu odzieży sportowej specjalizuje się pralnia ekologiczna Lublin. Pranie w systemie Lagoon sprawia, że ubrania sportowe np. kurtki, kombinezony narciarskie, dresy, stroje do gier zespołowych zachowują dłużej odporność na wchłanianie wilgoci. Argumentem za praniem odzieży sportowej w pralni Lublin jest certyfikat, jakości wspomnianego wyżej systemu. Opracowany został przez Electrolux Professional, a przez Woolmark Company został uznany za technologiczny przełom w dziedzinie czyszczenia garderoby, także strojów sportowych.

Z opinią ekspertów zgadzają się zadowoleni klienci pralni, którzy stwierdzili, że ich stroje sportowe, zwłaszcza koszulki, spodnie, bielizna termoaktywna, bluzy i kurtki narciarskie po praniu we wspomnianej wyżej technologii, nie straciły swoich właściwości, zyskały czystość i przyjemny zapach.