• 884 885 078

    Zadzwoń, przyjedziemy po pranie!
  • Współpraca

    zostań naszym partnerem!
  • sprawdź

    zobacz, dotknij i poczuj to!

Pranie delikatnych ubrań. Nie wszystkie ubrania nadają się do prania w pralce domowej. Część z nich uszyta jest z tkanin, które źle znoszą pranie w pralce automatycznej, w wyniku czego mogą ulec zniszczeniu. Aby temu zapobiec lepiej, zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, takich jak pralnia ekologiczna Pralwet, która oferuje usługę prania wodnego.

Proces ten polega na czyszczeniu na mokro w tak delikatny sposób jak pranie ręczne. Pranie wodne idealnie czyści wszelkiego rodzaju włókna – od najdelikatniejszych materiałów takich jak kaszmir czy jedwab po nowe ubrania wykonane z wełny bez domieszek. Nowoczesna technologia prania wodnego LAGOON, którą oferuje pralnia Pralwet doskonale sprawdza się w przypadku sztucznych, syntetycznych tkanin jakimi są np. lycra czy sztuczna skóra. Pranie w takim systemie sprawia, że ubrania dłużej wyglądają na nowe i świeże.

Po każdym praniu zalecana jest usługa prasowania, która pozwala zaoszczędzić czas oraz sprawia, że dana tkanina jest gotowa do użytkowania.