• 884 885 078

    Zadzwoń, przyjedziemy po pranie!
  • Współpraca

    zostań naszym partnerem!
  • sprawdź

    zobacz, dotknij i poczuj to!

Pranie delikatnych ubrań. Nie wszystkie ubrania można wsadzić do domowej pralki i po prostu wyprać. Część z nich uszyta jest z tkanin, które źle znoszą pranie w pralce automatycznej i mogą w wyniku takiego działania ulec zniszczeniu.

Aby temu zapobiec, lepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, takich jak: pralnia ekologiczna Lublin. Pranie odzieży Lublin oferuje usługę prania wodnego. Jest to proces czyszczenia na mokro, w tak delikatny sposób jak pranie ręczne. Efekt jest niesamowity – rezultaty są znacznie lepsze niż w tradycyjnej pralni chemicznej. Pranie wodne idealnie czyści wszelkiego rodzaju włókna – od najdelikatniejszych materiałów takich jak: kaszmir i jedwab po nowe ubrania wykonane z wełny bez domieszek.

Nowoczesna technologia prania wodnego zwana LAGOON doskonale sprawdza się w przypadku sztucznych, syntetycznych tkanin, np.: lacry, czy sztucznej skóry. Jeżeli zależy nam na tym, aby ubrania z wyżej wymienionych materiałów dłużej wyglądały jak nowe, to lepiej nie ryzykować ich prania w domowych warunkach.

Ceny w pralni Lublin nie są astronomiczne, zależą od rodzaju ubrania. Za garnitur zapłacimy 36 złotych, za sweter 14 złotych, za marynarkę 22 złote. Ponadto pralnia oferuje promocyjne ceny prania odzieży dziecięcej – upust o 50%. Rabat wynika z faktu, że ciuszki dla najmłodszych są mniejsze i lżejsze. Ubrania dla dzieci warto oddać do pralni chemicznej, ponieważ zadbaną odzież można oddać lub sprzedać i zarobić na tym interesie. Jest to bardzo poszukiwany towar wśród młodych rodziców.