• 884 885 078

    Zadzwoń, przyjedziemy po pranie!
  • Współpraca

    zostań naszym partnerem!
  • sprawdź

    zobacz, dotknij i poczuj to!

Sentyment do ubrań. Dla większości z nas odzież oprócz wartości finansowej ma wartość symboliczną (sentymentalną). Kojarzy się z jakimś wydarzeniem, np.: kostium przypomina zdane egzaminy, sukienka pierwszą randkę, a kombinezon narciarski przywołuje w pamięci szalone ferie w górach. Nic, więc dziwnego, że nie chcemy ryzykować prania niektórych rzeczy w domu i wolimy je powierzyć profesjonalistom, takim jak: pralnia wodna Pralwet.


Zakład oferuje pranie odzieży wełnianej w technologii Lagoon, zatwierdzonej przez Woolmark . Istotny jest fakt, że wspomniany sposób prania może być z powodzeniem stosowany w procesie czyszczenia garderoby, którą producent oznaczył na metce symbolem P. Powyższy symbol jest wskazówką dla użytkownika, że ubranie należy prać jedynie - chemiczne. Lagoon to jedyny profesjonalny system delikatnego czyszczenia odzieży w wodzie wyróżniony certyfikatem Woolmark. Został on określony przez profesjonalistów jako technologiczny przełom w dziedzinie czyszczenia garderoby. Dlatego też, jeśli chcemy mieć pewność, że nasze ubrania nie zostaną uszkodzone w trakcie prania, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług pralni chemicznej, jaką jest pralnia Pralwet. 


Zaletą omawianego systemu prania jest jego ekologiczność. Oznacza to, że w trakcie prania nie są stosowane żadne rozpuszczalniki, a wszystkie detergenty są biodegradowalne. Pralnia Pralwet to czystość i ochrona środowiska w jednym.