• 884 885 078

    Zadzwoń, przyjedziemy po pranie!
  • Współpraca

    zostań naszym partnerem!
  • sprawdź

    zobacz, dotknij i poczuj to!

Lagoon® to pierwszy na świecie profesjonalny system czyszczenia ubrań bazujący na wodzie. Jako jedyny system certyfikowany przez The Woolmark Company, stał się najlepszą możliwą alternatywą stworzoną do czyszczenia i pielęgnacji delikatnych ubrań. Lagoon® zaprojektowany przez Electrolux Professional został określony przez Woolmark, mianem technologicznego przełomu w dziedzinie czyszczenia garderoby, która tradycyjnie oddawana była do pralni chemicznych i czyszczona za pomocą agresywnych rozpuszczalników.

Razem z Lagoon®

Razem z Lagoon® pomagasz chronić naturalne środowisko. W systemie Lagoon® nie są stosowane żadne rozpuszczalniki, wszystkie używane detergenty są biodegradowalne. Lagoon® czyści Twoją garderobę jednocześnie dbając o bezpieczeństwo środowiska naturalnego.

Lagoon® - to system stworzony z myślą o ochronie środowiska naturalnego

System Lagoon®

- idealnie sprawdza się w czyszczeniu każdego rodzaju włókien, nawet tych najdelikatniejszych

Dzięki Lagoon® możesz czyścić ubrania, które nie nadają się do czyszczenia chemicznego, takie jak; ubrania ze skórzanym kołnierzem, odzież z aplikacjami lub cekinami. System Lagoon® usuwa plamy, białka, cukry oraz zabija bakterie. Lagoon® doskonale radzi sobie z plamami oraz zapachem piwa, wina, deserów oraz moczu (zdarza się, że pralnia chemiczna nie jest w stanie usunąć takich zabrudzeń). Lagoon® cechuje niezwykła wydajność czyszczenia skór oraz kożuchów bez konieczności wcześniejszej impregnacji, bądź późniejszego farbowania.